Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

V detských jasliach Bodka sa nachádzajú dve triedy. Každá z nich je prispôsobená veku detí, ich potrebám a zariadená tak, aby sa v nej cítili prirodzene- jednoducho ako doma. Pomôcky pre prvé detské maľby, trénovanie motoriky, či rozvíjanie ich rozumových vlastností, ale aj hračky na individuálnu hru sú samozrejmosťou.  

Hygienické zariadenia sú tiež prispôsobené veku detí. Malé umývadielká, či wc sú v dostatočnej výške na to, aby sa malí drobci cítili pri osobnej hygiene prirodzene a stala sa tak každodennou súčasťou ich života.

Aj malí škôlkári už majú v Bodke svoje miesto. Škôlkárska trieda sa nachádza na prízemí. Rozdelená je na časti tak, aby sa deti mohli pod vedením pani učiteľky vzdelávať, podľahnúť prirodzenému bádaniu, ale aj relaxovať. Škôlkárske toalety sú oddelené od jasličkárskych.

Na prízemí, pri vstupe, sa nachádza šatňa. Každé dieťatko tu má vlastnú skrinku, do ktorej sa zmestí všetko potrebné a samozrejme aj mojkáčik na pritúlenie, aby mu pri zaspávaní nebolo smutno.